Reine Claude 2

Reine Claude 2

Reine Claude 2

Te koop Een luxe goed onderhouden kunststof chalet, op een prachtige locatie met veel privacy. Gelegen aan het water met een vrij uitzicht op beplanting en bos. ( Geen overburen )
Afmetingen 11x x 3.80
Bouwjaar Eind 2018
Merk Hoeree Chalet
Taxatie en overige informatie In de receptie van Recreatiepark de Vergarde is een taxatie rapport ter inzage beschikbaar. 
Goed onderhouden, modern ingerichte chalet te koop op de Vergarde. 

Indeling

 
Slaapkamers Slaapkamer 1 :
Heeft een los staande box spring van 1.60 x 2.10 met 2 nachtkastjes en bedlampjes.
Is voorzien van een ruime inbouwkast met schuifdeuren. 
Ook is hier airco geplaatst die het gehele chalet kan afkoelen en verwarmen.
Slaapkamer 2 :
Is voorzien van 2 eenpersoonsbedden, tafeltje en ruime kasten.

Woonkamer Heeft openslaande deuren met een uitschuifbare hordeur. In het leefgedeelte zijn 2 comfortabele fauteuils ,eetkamertafel met 2 stoelen en 2 barkrukken ,die bij de (koffie)bar van de keuken staan
Keuken Voorzien van inbouw koelkast, afzuigkap en kookplaat. Tevens voldoende opbergruimte in boven- en onderkastjes en 2 grote laden. Verder staat er een afwasmachine en combimagnetron
Tevens bevindt zich hier de CV Ketel met warm water voorziening.
Sanitair Voorzien van een luxe doucheruimte, toilet, badmeubel, wastafel, en designradiator
Extra Alle ramen en deuren ( behalve het keukenraam ) zijn voorzien van horren. ( De voordeur is voorzien van een luxe vliegergordijn. 
Chalet is voorzien van CV en heeft een warmtelint rond de leidingen onder het chalet.
In het chalet bevinden zich inbouwspotjes in het plafond.
Kavel  
Plaats Reine Claude 2
Oppervlakte

168 m2

Tuin De tuin is voorzien van een ruim terras, een verande en een steiger.
Er staat een vrijwel nieuwe tuin set. Het terras is geheel af te schermen door 2 uitschuifbare schermen waardoor nog meer privacy ontstaat. Er staan 2 mooie verstelbare ligbedden inclusief kussens. 
Verder bevindt zich vanaf een lager gelegen terras een looppad omheind door diverse bomen en struiken. 
Schuur In het ruime tuinhuisje is plaats voor fietsen/ scooter en tuingereedschap 
Staangeld Op aanvraag in de receptie, voor seizoen van 2025 al volledig betaald
Belangstelling Heeft u belangstelling in dit instapklare chalet dan kunt u de contact gegevens van de huidige eigenaren opvragen bij de receptie door te mailen naar receptie@devergarde.nl 

Camping de Vergarde ligt in het hart van de Betuwe (midden-nederland) tussen de plaatsen Buren en Tiel. De 5 sterren kindercamping beschikt over vele faciliteiten zoals een zwembad met diverse glijbanen, ponymanege, restaurant, snackbar, visvijvers, lasergamebaan, indoor speeltuin, supermarkt winkel, game-rooms, theater, grote speeltuin, voetbalvelden, airtrampoline, en een uitgebreid annimatieprogramma en diverse grote en kleine speeltuinen. 

Reine Claude 2